Organisation och medarbetare

Ledning

Henrik
Verkställande direktör
Caleo Omsorg AB

Tel: 070-427 55 91
Henrik@caleoomsorg.se

Jill
Verksamhetschef


Öppenvård
Jour-& familjehemsvård
Behandling i familjeboende
Skyddat boende 

Tel: 073-723 85 18
Jill@caleoomsorg.se
Beatrice
Verksamhetschef


Stödboende
SolBo
SöderBo
VuxBo

Tel: 073-523 00 00
Beatrice@caleoomsorg.se
Sherwan
Biträdande verksamhetschef

Stödboende
SolBo
SöderBo
VuxBo

Tel: 076-325 16 02
Sherwan@caleoomsorg.se

Administration, fastighet & ekonomi

Helena
Administration

Tel: 073-566 29 85
Helena@caleoomsorg.se
Fredrik
Fastighetsansvarig

Tel: 070-786 65 50
Fredrik@caleoomsorg.se
Johan
Ekonomi

Tel: 08 25 85 50
Johan@caleoomsorg.se

Kvalitet, utveckling och säkerhet

Thomas
Samordnare för kvalitet, metod och säkerhet

Tel: 070-003 90 22
Thomas@caleoomsorg.se

Samordnare

Ayat
Samordnare
SolBo



Tel: 070-766 74 82
Ayat@caleoomsorg.se
Simon
Samordnare

SöderBo
 

Tel: 073-867 15 30

Simon@caleoomsorg.se
Brousk
Samordnare

Familjehemsvård, Behandling i familjeboende

Tel: 073 678 83 33

Brousk@caleoomsorg.se

Marie
Samordnare

Öppenvård,
Behandling i familjeboende

Tel: 073 936 76 23
Marie
@caleoomsorg.se
Zelal
Samordnare

Skyddat boende


Tel:
Zelal@caleoomsorg.se

Öppenvård, Jour-& Familjehemsvård, Behandling i familjeboende

Kicki
Familjebehandlare

Öppenvård,
Familjehemsvård,
Behandling i familjeboende


Tel: 076-569 65 53

Kicki@caleoomsorg.se
Anette
Familj-& barnbehandlare

Öppenvård,
Familjehemsvård,
Behandling i familjeboende


Tel: 072-141 33 49

Anette@caleoomsorg.se
David
Familjebehandlare

Öppenvård,
Familjehemsvård,
Behandling i familjeboende


Tel: 070-733 51 37

David@caleoomsorg.se
Welat
Ungdomsbehandlare

Öppenvård,
Familjehemsvård,
Behandling i familjeboende


Tel: 076-947 47 57

Welat@caleoomsorg.se
Magnus
Familj-& Ungdomsbehandlare

Öppenvård,
Familjehemsvård,
Behandling i familjeboende

Tel: 072-146 79 71
Magnus@caleoomsorg.se

Stödboende - SolBo, Söderbo, VuxBo

Tina
Boendestödjare
Stödboende

Tel: 070-745 88 56
Tina@caleoomsorg.se

Amal
Boendestödjare
Stödboende

Tel: 073-527 15 22
Amal@caleoomsorg.se

Tilda
Boendestödjare
Stödboende

Tel: 070-003 90 23
Tilda@caleoomsorg.se

Frederik
Boendestödjare
Stödboende

Tel: 073-514 89 49
Frederik@caleoomsorg.se

Amel
Boendestödjare
Stödboende

Tel: 073-945 30 63
Amel@caleoomsorg.se

Emilie
Boendestödjare
Stödboende

Tel: 076-174 14 48
Emilie@caleoomsorg.se

Bella
Boendestödjare
Stödboende

Tel: 072-442 08 53
Bella@caleoomsorg.se

Caleo Omsorg söker ständigt kompetent personal!
Tror du att du är rätt för oss?

Skicka en ansökan och CV till:

Info@Caleoomsorg.se